Gostovanje v Stožicah

Članska ekipa NK Ivančna Gorica je v pokalnem tekmovanju na gostovanju pri vodilnem prvoligašu NK Olimpija Ljubljana na koncu izgubila z rezultatom 5:0 (4:0). Kljub porazu moramo našim fantom iskreno čestitati za dostojen odpor renomiranemu nasprotniku, ki je tekom srečanja potrdil svojo kvaliteto. Risi so se v drugem polčasu nekoliko bolj sprostili, pokazali več poguma in posledično ni veliko manjkalo, da bi drugi polčas odigrali brez prejetega zadetka, saj so nogometaši Olimpije gol dosegli v 91. minuti.

NK Ivančna Gorica se v imenu igralcev zahvaljuje vsem navijačem za spodbudo in podporo proti tako imenitnemu nasprotniku v slovenskem nogometnem prostoru. Najlepša gesta je sledila na koncu, ko so naši igralci v znak zahvale najmlajšim risom podarili drese, v katerih so se borili na zelenici v Stožicah.

Fantom gre velik priklon za borbeno in srčno predstavo, obenem pa tudi zahvala NK Olimpija Ljubljana za današnje gostoljubje v Stožicah.

Gremo Risi!

Nekaj najlepših slik oz. utrinkov iz tekme si lahko ogledate na spodnji povezavi: